Elektra – 1 dalis

Elektros įsivedimo reikalai prasidėjo netrukus po sklypo nusipirkimo, prie kurio jau buvo elektros dėžutė (dviguba spinta, mūsų ir kaimynų sklypams), tad realiai reikėjo tik skaitiklio įrengimo paslaugos iš ESO, bei laikinosios statybinės dėžutės įrengimo paslaugos iš nepriklausomo elektriko.

ESO

Pirmiausia, reikėjo nuspręsti kokios galios elektros įvado mums reikia. Sprendimą priėmėme pasikonsultavę su draugais, bei pasinaudoję ESO skaičiuokle – nors ir ESO skaičiuoklė rekomendavo 14kW, mes vadovavomės „per daug, tai ne per mažai“ principu ir pasirinkom 18kW galios įvadą. Tuomet, teikėme paraišką, kurią, dėl kelių priežasčių, sėkmingai pavyko pateikti tik iš trečio karto. Iš pradžių, tiksliai nežinojome ko norim – mąstėm tapti gaminančiais vartotojais, vėliau tą paraišką keitėme kita, nes nusprendėme būti tiesiog vartotojais… 😀 O galiausiai ESO pranešė, kad nepateikus statybos leidimo jokių paraiškų net nesvarstys, tad teko palaukti, o gavus statybos leidimą reikalai pradėjo judėti greitai:

  • 07-08 Prijungimo paslaugos sutartis patvirtinta ir apmokėta.
  • 07-08 Parinktas rangovas rangos darbų vykdymui ESO.
  • 07-13 ESO atliko rangos darbos (pastatė skaitliuką).

Laikino statybinio įvado įrengimas

Elektrikus galinčius įrengti statybinę dėžutę buvau prasikonkursavęs iš anksto, kainų pasiūlymų buvo įvairių nuo 170 eur iki 300 eur (už dėžutę ir rangovo aktą). Geriausią pasiūlymą pateikė bei maloniausiai bendravo elektrikas vardu Marius, berods, jis ir rekomenduotas buvo vieno iš blogerių – statytojų. Mes irgi drąsiai galime rekomenduoti šį žmogų – atrašė greitai, pasiūlė gerą kainą, atsiuntė savo darbų nuotraukas, perspėjo apie tam tikrus niuansus. 

  • 08-16 Išsiųstas pirmas laiškas
  • 08-18 Darbai jau atlikti – be jokių avansų, tiesiog, suderinus viską telefonu, su atliktų darbų nuotrauka ir rangovo aktu.
Atidaryta statybinė elektros dėžutė
Daug šiuose reikaluose nenusimanome, bet mūsų akiai atrodo tvarkingai atlikas darbas

Susitarėme, kad už darbus atsiskaitysim, kai ESO patvirtins, kad viskas padaryta kaip priklauso ir rugpjūčio 24 dieną tokį patvirtinimą gavome. Su elektriku Marium atsiskaityta – net akyse neteko regėti.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Apie

Sveiki atvykę!

Esame jauna pora nusprendusi įgyvendinti svajonę ir pasistatyti pirmąjį savo namą, kurį pavadinome LINE. :)

Šį blog’ą nusprendėme kurti norėdami dalintis geromis ir blogomis patirtimis, emocijomis. Taip pat, neabejojame, kad ir patiems bus labai įdomu pasiskaityti ir prisiminti šią kelionę.

Įkurtuvės už
dienų
išleista
0
Galerija
Sekite
Naujausi komentarai
Naujausi komentarai